znajdujesz się na starej stronie Agencji Euforino - zapraszamy na nową stronę
Tworzenie stron internetowych

Systemy Zarządzania Treścią CMS

Czy zarządzanie stroną www może być tak proste jak wypicie porannej kawy?

Nie, aż tak proste być to nie może - niestety.
Może jednak być blisko tego. Dobry CMS pozwala na zmianę treści Twojej strony www bez konieczności kontaktu z jej producentem .Co to jest Systemy Zarządzania Treścią (CMS)?

System Zarządzania Treścią czyli z angielska CMS (Content Management System) to panel administracyjny, który podłaczony do Twojej strony www pozwala na wygodne wprowadzanie do niej zmian.

Jak wiadomo każda strona internetowa często wymaga wprowadzania do niej szeregu mniejszych lub większych modyfikacji. Mogą to być zmiany w ofercie Twojej firmy, poprawki w danych teleadresowych czy też działania marketingowe realizowane poprzez np.publikację Aktualności.

Wszystkie te zadania (i wiele innych) spełnia dobry System Zarządzania Treścią (CMS). Za jego pomocą szybko i wygodnie zmienisz treści na swojej stronie www bez konieczności kontaktu z producentem strony internetowej.

Masz pytania? Nie czekaj - zapytaj o System Zarządzania Treścią

Jakie możliwości daje nasz System Zarządzania Treścią?

Zarządzanie stronami Twojego serwisu internetowego
Możesz w wygodny sposób dodawać, usuwać lub modyfikować strony swojego serwisu. Wyświetlaj strony z podziałem na sekcje (np w menu produktówym i informacyjnym), zmieniaj kolejność wyświetlania stron w menu, dołączaj do stron galerie zdjęć, w razie potrzeby wyświetlaj lub ukrywaj strony przed użytkownikami.
Komunikacja z odwiedzającymi Twój serwis internetowy
Wpływaj na reakcje użytkowników swojej strony www poprzez publikację aktualności lub kroniki. Uruchom na swojej stronie internetowej system Pytań i Odpowiedzi. Wygodnie zmieniaj dane teleadresowe lub inne fragmenty treści strony.
Katalog produktów

Utwórz ze swojej strony internetowej katalog produktów. Podziel swoją ofertę na kategorie i podkategorie. Prezentuj swoje produkty w atrakcyjnej formie dołączając do nich minigalerie, zdjęcia, video czy pliki PDF. Strony prezentujące Twoje produkty wyposaż w narzędzia marketingowe takie jak "Poleć produkt" lub "więcej informacji o tym produkcie/usłudze"

Multimedia

Dodawaj treści multimedialne takie jak galerie, zdjęcia, pliki video czy róznego rodzaju dokumenty jak np instrukcje PDF.

Dodatkowe możliwości CMSa

Potrzebujesz aby Twój CMS spełniał inne funkcje? Służył np do prowadzeni biura nieruchomości lub jako internetowe portfolio? Nie ma sprawy - napiszemy dla Ciebie niezbędne moduły!.


 


Przejdź do formularza kontaktowego
Euforino
Tworzenie stron internetowych
58-105 Świdnica
T: 691 97 77 65
napisz do nas!
Wrocław
Świdnica
Euforino oferuje tworzenie stron www. Wrocław, Świdnica i Wałbrzych to główne miasta w jakich działamy. Projektujemy strony www, materały promocyjne i sklepy.