znajdujesz się na starej stronie Agencji Euforino - zapraszamy na nową stronę
Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe to w obecnych czasach niezbędne narzędzie marketingowe pozwalające na szybką, skuteczną i niedrogą komunikację z Twoimi klientami i partnerami.

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się już niemal od 6-ciu lat. Nie czekaj - wykorzystaj nasze doświadczenie!

W ramach usługi tworzenia stron internetowych oferujemy:

* o ile jest to ujęte w zakresie realizacji.

Tworzenie stron www - zakres usługi

Naszym Klientom oferujemy zarówno budowę kompleksowych stron internetowych, jak i "usługi cząstkowe" polegające na wykonaniu niektórych elementów składających się na wykonanie strony internetowej.

Kreacja wizerunku

Kreacja wizerunku rozpoczyna się od analizy potrzeb Klienta oraz badań rynku i konkurencji.

Efektem powyższych działań jest wypracowanie i przedstawienie Klientowi kompletnego i spójnego wizerunku przyszłej strony internetowej, sklepu lub ogólnie wizerunku firmy.


Szata graficzna czyli wizualizacja strony
Ten element usługi jest ściśle powiązany z Kreacją wizerunku, jest on w zasadzie jej wizualizacją i materialnym przejawem. W wyniku tworzenia szaty graficznej otrzymujemy plik graficzny będący odzwierciedleniem przyszłej strony www. Etap ten służy wypracowaniu wyglądu strony w oparciu o wymianę uwag z Klientem i często jest traktowany jako osobna "usługa cząstkowa". Masz już stronę www - chcesz tylko aby wyglądała lepiej? Ta usługa jest dla Ciebie!
Szablon

Niekiedy nasi Klienci potrzebują wyłącznie atrakcyjny szablon do swojego oprogramowania takiego jak na przykład sklep internetowy, szablon Allegro lub Outlook Express.

Po wykonaniu szaty graficznej tworzymy zgodny ze wymaganiami oprogramowania szablon, gotowy do wdrożenia.


Strona internetowa

W pełni działająca, funkcjonalna strona internetowa to nasza sztandarowa i najbardziej kompleksowa usługa.

Zawiera ona w sobie zarówno Kreację wizerunku, Stworzenie szaty graficznej jak i programowanie strony internetowej. W wyniku tej usługi otrzymasz gotową, opublikowana na serwerze stronę internetową, przygotowaną dodatkowo do promowania w wyszukiwarkach (mapa XML, strona zgłoszona do miejsc Google itp.)

CMS czyli System Zarządzania Treścią
Strona internetowa często wymaga wprowadzania do niej szeregu mniejszych lub większych zmian. Mogą to być zmiany w ofercie Twojej firmy, modyfikacje w sposobach kontaktów z klientem czy tez działania marketingowe poprzez np. publikację Aktualności. Wszystkie te zadania (i wiele innych) spełnia dobry CMS. Za jego pomocą szybko i wygodnie zmienisz treści na swojej stronie www, bez konieczności kontaktu z producentem strony internetowej.


Usługi dodatkowe
Działająca strona internetowa to dopiero początek przygody pod tytułem "Mój biznes w sieci". Aby Twoja strona mogła zostać łatwo odszukana przez potencjalnych klientów zastanów sie nad reklamą strony w wyszukiwarkach. Jeśli potrzebujesz atrakcyjnych zdjęć lub fotomontaży na swoją stronę, sprawdź usługę Fotografia i fotomanipulacja. Dzięki projektowaniu graficznemu uzyskasz np spójne z Twoją stroną internetową wizytówki lub papier firmowy czy logotyp.
* Podczas przeglądania naszego portfolio, przy każdym z projektów znajdziesz niektóre z powyzszych oznaczeń symbolizujących zakres prac jakie wykonaliśmy przy danym projekcie.

Przejdź do formularza kontaktowego
Euforino
Tworzenie stron internetowych
58-105 Świdnica
T: 691 97 77 65
napisz do nas!
Wrocław
Świdnica
Euforino oferuje tworzenie stron www. Wrocław, Świdnica i Wałbrzych to główne miasta w jakich działamy. Projektujemy strony www, materały promocyjne i sklepy.